Ходові гайки підйомників, торцеві ущільнення насосів, ущільнення теплообмінників і герметики, бактерицидні лампи.
Мова | Язык

Ходові гайки підйомників, торцеві ущільнення насосів, ущільнення теплообмінників і герметики, бактерицидні лампи.

Гайки для підйомників

виготовлення гайок на підйомники Виготовляємо опорні і ходові гайки на підйомники і автопідйомники з полімеру Zedex або продаємо прутки і труби для самостійного виготовлення. Термополімер Zedex має ряд особливих властивостей, що дає кращі експлуатаційні характеристики в порівнянні з бронзою або поліамідом. Наші вироби не бояться вологи і ПММ, довготривало працюють в забруднених і запилених умовах, в абразивних середовищах і при відсутності змащення, не вимагають притирання до валу. Ходові і опорні гайки виточує по ваших кресленнях або зразкам, як правило, з натягом, що дозволяє ідеально притерти гайку до валу і продовжити його термін служби.

Полімерні накладки на напрямні верстата

напрямні станка Ви можете самостійно встановити полімерні накладки на напрямні верстатів. Для цього достатньо двокомпонентного епоксидного клею, а накладки тощиной 4 мм і більше додатково заклепляют саморізами або гвинтами. Термін служби таких напрямних істотно збільшений завдяки цікавим і особливим властивостям полімеру Zedex ZX-100K: низький коефіцієнт тертя, відмінні демпфуюча здатність і відсутність задирів, навіть в разі перебоїв в подачі мастила. Єдине обмеження - робоча температура до 110°С. Установка наших напрямних - це економічно вигідне рішення і з міркувань вартості, трудовитрат і часу ремонту.

Антифрік­ційный полімер ZEDEX

зедекс 324 Сімейство пластиків ZEDEX виробляється на основі PET (ПЕТ, поліетилентерефталат), PEEK (ПЕЕК, поліефірефіркетон), PEI (поліефірімідов, ПЕІ), має високі експлуатаційні властивості та   хімічну стійкість, може застосовуватись в вузлах при нестачі мастила або, навіть, в умовах сухого тертя. ZEDEX застосовується для виробництва напрямних, підшипників ковзання, у втулках ходового механізму роторних екскаваторів, де служить заміною бронзи. З ZEDEX виготовлені ходові гайки автопідйомників, вкладиші распредвала двигунів. Базовий тип ZEDEX ZX-100K і модифікації ZX-324 , ZX-410, ZX-530, ZX-750 можуть застосовуватися замість бронзи, бабіту, фторопласту, поліаміду, капролона.

Прокладки для пластинчастих теплообмінників

ущільнення теплообмінника Пропонуємо прокладки ущільнювачів компанії «LAYGO» для пластинчастих теплообмінників. Ущільнювальні прокладки компанії «LAYGO» виробляют і продают відповідно до сертифіката якості ISO 9001: 2000. Прокладки мають виняткову надійність і довгим терміном експлуатації. Широкий асортимент дозволяє підібрати прокладки до більшості стандартного теплообмінного обладнання. За бажанням замовника поставляє прокладки інших виробників.
Також пропонуємо пластини для теплообмінників з гарантією якості і термінів поставки.

Торцеве ущільнення

Торцеве ущільнення Механічне торцеве ущільнення, подвійне торцеве ущільнення Vulcan Engineering ltd забезпечують герметизацію валів промислових насосів, компресорів, мішалок, міксерів та інших механізмів з обертається валом. Торцеві ущільнення Вулкан перевершують « рідні» запчастини по надійності і терміну експлуатації. Високий ступінь надійності торцевого ущільнення і герметичність досягнута якістю обробки поверхні на «дзеркало», застосуванням в  конструкції пар тертя і ущільнень із зносостійких матеріалів: карбон (графіт), карбід кремнію, кераміка, карбід вольфраму, карбід алюмінію, нержавіюча сталь, бронза, фторопласт, силікон FEP. Практичне застосування показало повну сумісність нашої продукції з насосами Grundfos, Roten, Alfa Laval, APV, Fristam, Inoxspa, Lowara, Calpeda, Wilo, Tuchenhagen, SKC, SCD (Hydro Vacuum), Ebara, K.S.B, Allweiler.

Лампи для нагріву і дезінфекції

бактерицидна лампа Інфрачервоні галогенні лампи забезпечують продуктивний, енергозберігаючий нагрів для різних типів виробництва пластмасових і термополімерних виробів: видув ПЕТ пляшок та іншої ПЕТ тари, гаряче формування. Для харчової промисловості випускаються лампи з подвійним склом. Стандартні лампи мають великий вибір розмірів і типів контактів.
Бактерицидні УФ-лампи успішно застосовуються для ефективної стерилізації в установках очищення води, в харчовій промисловості, при виробництві напоїв, в медичному обладнанні, в системах опалення, охолодження, кондиціонування, вентиляції, басейнах, ставках для розведення риби. Озонові лампи застосовують в & nbsp; приміщеннях з тіньовими зонами для дезінфекції важкодоступних місць.

Вакуумні присоски

присоски вакуумні Вакуумні присоски FIPA GmbH і Schmalz призначені для перенесення, підйому, переміщення листів і плит з ДСП, скла, металу, в тому числі і з  забрудненою, замасленою поверхнею. Спеціалізовані присоски забезпечують захоплення і транспортування деталей і виробів складної форми з будь-яких матеріалів, включаючи виробництво компакт-дисків або обробку і транспортування яєць, зефіру, лікарських препаратів, кондитерських виробів, цукерок, тонких плівкових матеріалів. Матеріал і форма присоски підбирають відповідно до обробляємого предмета і робочої поверхні. Наш асортимент вакуумних присосок дозволяє підібрати їх для будь-якого виду вакуумного обладнання.

Високо­температурні герметики

жароміцний герметик Copaltite - жароміцний герметик, що має унікальні властивості ущільнювального матеріалу в умовах впливу тиску, тепла, холоду, кислот, фреону, масла, бензолу, бензину. Ефективний в діапазоні температур від -157°С до 815°С.
Герметик Hylomar створює після вулканізації масло-бензо стійку еластичну прокладку між сполученними поверхнями метал-метал або пластик-пластик. Застосовується как по гладких, так і по поверхням з дефектами.
Турбо Т50 — високотемпературний герметик, ущільнює або з'єднює шліфовані (гладкі), гофровані (рельєфні) поверхоні або різьбові з'єднання.
мембранный клапан

Вентилі, клапани, мембрани

Клапани Gemu різних типів: мембранний, соленоїдний, стерильний клапани, ротаметри, манометри, фітинги, запірна арматура для хімічної промисловості, різних видів промислових пристроїв, трубо­про­водів. Мембрани Gemu дають можливість проводити поточний ремонт і заміну для клапанів, вентилів всіх типів при надзвичайно малому часу простою. Мембранні клапани створювают гнучкі автоматизовані системи дозування.

Скло покажчика рівня, скла Клінгера і Дюранса

Стекло указателя уровня Скло покажчика рівня, скла Клінгера і Дюранса використовують в різних типах вимірювачів з візуальним або телеметричним контролем. Високий рівень безпеки стекол забезпечує спеціальнє боросилікатнє скло з високою хімічною стійкістю, виняткової чистоти і одно­рідностю. Низьке теплове розширення боросилікатного скла, в поєднанні з попередньою термообробкою, створюють високу стійкість до різких перепадів температури. Спеціальне рифлення і призматичні насічки на стеклах дозволяють надійно контролювати рівень рідини.

Листовий харчовий пластик

харчови пластикЛисти з пластиків ZEDEX ZX-100K, ZX-324, ZX-530 дозволено використовувати для виробництва деталей, які контактують с харчовими продуктами. Листи відповідають вимогам:
  • Регламент Європейського Парламенту та Ради (ЄС) №1935/2004 від 27 жовтня 2004р. щодо матеріалів та виробів, що контактують з харчовими продуктами
  • Регламент Комісії (ЄС) №2023/2006 від 22 грудня 2006р. щодо перероблених пластикових матеріалів та виробів, призначених для контакту з харчовими продуктами.
  • Регламент Комісії (ЄС) №10/2011 від 14 січня 2011р. щодо пластмасових матеріалів та виробів, призначених для контакту з харчовими продуктами
Відділ продажу ТОВ «Торговий дім «Вектор»
+38(067)404-83-53
вул. Кирилівська 19-21, г. Київ, Україна
st_olga1002@ukr.ner
Instagram FB Tg WhApp Skype Viber