Ходові гайки підіймачів та накладки на напрямні ZX Wolf ZX-100K (Німеччина), торцеві ущільнення насосів Vulkan (Великобританія), ущільнення теплообмінників і герметики, бактерицидні лампи.
Мова | Язык

Ходові гайки підіймачів, торцеві ущільнення насосів, ущільнення теплообмінників і герметики, бактерицидні лампи.

Гайки для підіймачів з ZX

виготовлення гайок на підіймачи Виготовляємо опорні і ходові гайки на підіймачи і автопідіймачи з полімеру ZX (Wolf Kunststoff-Gleitlager GmbH, ФРН), який ми експортуємо з Німеччини як офіційні представники, або продаємо прутки і труби для самостійного виготовлення. Термополімер ZX має ряд особливих властивостей, що дає кращі експлуатаційні характеристики в порівнянні з бронзою або поліамідом. Наші вироби не бояться вологи і ПММ, довготривало працюють в забруднених і запилених умовах, в абразивних середовищах і при відсутності змащення, не вимагають притирання до валу. Ходові і опорні гайки виточує по ваших кресленнях або зразкам, як правило, з натягом, що дозволяє ідеально притерти гайку до валу і продовжити його термін служби.

Полімерні накладки на напрямні верстата

напрямні станкаНарізаємо накладки на напрямні верстатів під розмір замовника. Ви можете самостійно встановити полімерні накладки на напрямні верстатів. Для цього достатньо дво­компо­нентного епоксидного клею, а накладки товщиною 4 мм і більше додатково заклепляют саморізами або гвинтами. Клей для пластика відпускаеться пропорційно площині. Термін служби таких напрямних істотно збільшений завдяки цікавим і особливим властивостям полімеру ZX ZX-100K: низький коефіцієнт тертя, відмінні демпфуюча здатність і відсутність задирів, навіть в разі перебоїв в подачі мастила. Єдине обмеження - робоча температура до 110°С. Установка наших напрямних - це економічно вигідне рішення і з міркувань вартості, трудовитрат і часу ремонту.

Антифрік­ційный полімер ZX (ФРН)

зедекс 324 Сімейство пластиків ZX виробляється в Німеччині та має високі експлуатаційні властивості та   хімічну стійкість, застосовувається в вузлахр тертя при нестачі мастила або, навіть, в умовах сухого тертя. ZX застосовується для виробництва напрямних, підшипників ковзання, у втулках ходового механізму роторних екскаваторів, де служить заміною бронзи. З ZX виго­товлені ходові гайки автопідіймачів, вкладиші распредвала двигунів. Базовий тип ZX ZX-100K і модифікації ZX-324 , ZX-410, ZX-530, ZX-750 можуть застосовуватися замість бронзи, бабіту, фторопласту, поліаміду, капролона. Як представник Wolf Kunststoff-Gleitlager GmbH ми надаємо кліентам партнерські знижки, технічні консультації та паспорта на продукцію.

Прокладки для пластинчастих теплообмінників

ущільнення теплообмінника Пропонуємо прокладки ущільнювачів компанії «LAYGO» для пластинчастих теплообмінників. Ущільнювальні прокладки компанії «LAYGO» виробляют і продают відповідно до сертифіката якості ISO 9001: 2000. Прокладки мають виняткову надійність і довгим терміном експлуатації. Широкий асортимент дозволяє підібрати прокладки до більшості стандартного теплообмінного обладнання. За бажанням замовника поставляє прокладки інших виробників.
Також пропонуємо пластини для теплообмінників з гарантією якості і термінів поставки.

Торцеве ущільнення

Торцеве ущільнення Механічне торцеве ущільнення, подвійне торцеве ущільнення Vulcan Engineering ltd забезпечують герметизацію валів промислових насосів, компресорів, мішалок, міксерів та інших механізмів з обертається валом. Торцеві ущільнення Вулкан перевершують « рідні» запчастини по надійності і терміну експлуатації. Високий ступінь надійності торцевого ущільнення і герметичність досягнута якістю обробки поверхні на «дзеркало», застосуванням в  конструкції пар тертя і ущільнень із зносостійких матеріалів: карбон (графіт), карбід кремнію, кераміка, карбід вольфраму, карбід алюмінію, нержавіюча сталь, бронза, фторопласт, силікон FEP. Практичне застосування показало повну сумісність нашої продукції з насосами Grundfos, Roten, Alfa Laval, APV, Fristam, Inoxspa, Lowara, Calpeda, Wilo, Tuchenhagen, SKC, SCD (Hydro Vacuum), Ebara, K.S.B, Allweiler.

Лампи для нагріву і дезінфекції

бактерицидна лампа Інфрачервоні галогенні лампи забезпечують продуктивний, енергозберігаючий нагрів для різних типів виробництва пластмасових і термополімерних виробів: видув ПЕТ пляшок та іншої ПЕТ тари, гаряче формування. Для харчової промисловості випускаються лампи з подвійним склом. Стандартні лампи мають великий вибір розмірів і типів контактів.
Бактерицидні УФ-лампи успішно застосовуються для ефективної стерилізації в установках очищення води, в харчовій промисловості, при виробництві напоїв, в медичному обладнанні, в системах опалення, охолодження, кондиціонування, вентиляції, басейнах, ставках для розведення риби. Озонові лампи застосовують в & nbsp; приміщеннях з тіньовими зонами для дезінфекції важкодоступних місць.

Вакуумні присоски

присоски вакуумні Вакуумні присоски FIPA GmbH і Schmalz призначені для перенесення, підйому, переміщення листів і плит з ДСП, скла, металу, в тому числі і з  забрудненою, замасленою поверхнею. Спеціалізовані присоски забезпечують захоплення і транспортування деталей і виробів складної форми з будь-яких матеріалів, включаючи виробництво компакт-дисків або обробку і транспортування яєць, зефіру, лікарських препаратів, кондитерських виробів, цукерок, тонких плівкових матеріалів. Матеріал і форма присоски підбирають відповідно до обробляємого предмета і робочої поверхні. Наш асортимент вакуумних присосок дозволяє підібрати їх для будь-якого виду вакуумного обладнання.

Високо­температурні герметики

жароміцний герметик Copaltite - жароміцний герметик, що має унікальні властивості ущільнювального матеріалу в умовах впливу тиску, тепла, холоду, кислот, фреону, масла, бензолу, бензину. Ефективний в діапазоні температур від -157°С до 815°С.
Герметик Hylomar створює після вулканізації масло-бензо стійку еластичну прокладку між сполученними поверхнями метал-метал або пластик-пластик. Застосовується как по гладких, так і по поверхням з дефектами.
Турбо Т50 — високотемпературний герметик, ущільнює або з'єднює шліфовані (гладкі), гофровані (рельєфні) поверхоні або різьбові з'єднання.

Листовий харчовий пластик

харчови пластикЛисти з пластиків ZX ZX-100K, ZX-324, ZX-530 дозволено використовувати для виробництва деталей, які контактують с харчовими продуктами. Листи відповідають вимогам:
  • Регламент Європейського Парламенту та Ради (ЄС) №1935/2004 від 27 жовтня 2004р. щодо матеріалів та виробів, що контактують з харчовими продуктами
  • Регламент Комісії (ЄС) №2023/2006 від 22 грудня 2006р. щодо перероблених пластикових матеріалів та виробів, призначених для контакту з харчовими продуктами.
  • Регламент Комісії (ЄС) №10/2011 від 14 січня 2011р. щодо пластмасових матеріалів та виробів, призначених для контакту з харчовими продуктами

Скло покажчика рівня, скла Клінгера і Дюранса

Стекло указателя уровня Скло покажчика рівня, скла Клінгера і Дюранса використовують в різних типах вимірювачів з візуальним або телеметричним контролем. Високий рівень безпеки стекол забезпечує спеціальнє боросилікатнє скло з високою хімічною стійкістю, виняткової чистоти і одно­рідностю. Низьке теплове розширення боросилікатного скла, в поєднанні з попередньою термообробкою, створюють високу стійкість до різких перепадів температури. Спеціальне рифлення і призматичні насічки на стеклах дозволяють надійно контролювати рівень рідини.
Відділ продажу ТОВ «Торговий дім «Вектор»
+38(067)404-83-53
вул. Кирилівська 19-21, г. Київ, Україна
st_olga1002@ukr.ner
Instagram FB Tg WhApp Skype Viber