Мова | Язык

Використання деталей і запчастин з ZX-100K і його модифікацій

Верстати
Деталі машин
С/г машини
Автотехніка
напрямна преса зедекс
ZX-100K Необхідно відмовитися від змазки, щоб напрямна не вимагала технічного обслуговування
вкладиш підшипника
ZX-100K Вкладиш підшипника револьверної головки працює без зазорів
наділки
ZX-100K З напрямними з ZX-100K досягнутий термін експлуатації в 3 роки при роботі повністю без ривків.
накладки на напрямні
ZX-100K ZX-100K не потребує змащення, що усуває проблему з налипанням абразиву.
гайка хрестового стола
ZX-100K Гайка хрестового столу з ZX (Wolf, ФРН) забезпечує високу точність позіціоні­вання.
наділки
ZX-100K З направляючими ZX-100K термін експлуатації для обробного центру в 4 рока, а для токарного верстата з ЧПУ - 7 років
наділки
ZX-100K Накладки і наділки на напрямні верстатів з низьким тертям
Підшипник
ZX-100K Підшипник використовується в машинах для перемотування рулонів для паперової промисловості.
косозуба шестерня
ZX-100K Косозубі шестерні служать для приводу головного ходового гвинта надпотужних перемотувально-різальних верстатів
ковзаюча накладка
ZX-100MT Накладки ковзання з ZX-100MT з рискою у вигляді хрестоподібних жолобків для видалення пилу.
ходова гайка меблевого вестата
ZX-100K Ходова гайка в механізмі підйому столу меблевого верстата. Постійне навантаження 1000 Н, угловая швидкість 23 об⁄хв.
трапециїдальна гайка преса
ZX-100K ZX-100K замінює дорогу бронзову гайку на гайку, яка не потребує обслуговування і змазки.
скребок
ZX-100K Міцний, жорсткий очищающий скребок машин для нанесення клею. Засохлий клей легко знімається зі скребків
валик для нанесення клея
ZX-100K Точність розміру зазору між валиком і поверхнею досягається заміною ПА на ZX-100K

Напрямні повзуна у формувальному кузовному пресі ZX-100K

Де працює: Інститутом формувальної технології Hannover AIF 7477 було проведено дослідження можливостей матеріалу ZX100 в якості направляючих ковзання повзуна формувального гідравлічного преса, що працює на фірмі Mercedes Benz AG. Прес був модернізований і випробуваний в рамках дослідження «Нові матеріали для напрямних високонавантажених ковальсько-пресових машин».
Навантаження: Зусилля - 80000 кгс; число ходів - 18 в хвилину; хід повзуна - 705 мм. Навантаження напрямних повзуна: максимальний тиск 487 кг⁄см²; максимальна швидкість переміщення 25 м⁄хв; напрямні повинні працювати без змащення. Умови для роботи напрямних при проведенні досліджень: без змащення; без поточного обслуговування; попередній натяг.
В чому проблема? Необхідно відмовитися від мастила, щоб напрямна не вимагала технічного обслуговування, а штамповані деталі кузова автомобіля не забруднювались мастилом. Зазор в напрямних повинен залишатися якомога меншим. Напрямна накладка повинна встановлюватися з негативним зазором, тобто з попереднім натягом.
Рішення проблеми Застосування накладок ковзання з ZX-100K задовольнило вимоги по експлуатації.
Строк експлуатації: За рік на пресі виготовили 530000 деталей при роботі насухо. Невелике збільшення зазору в направляющеіх стало приблизно 0,15  мм. Інші протестовані матеріали як кераміка, матеріали з захисним шаром (алмазоподібний вуглець, карбід волфрама) не дали позитивних результатів Застосування пластику ZX-100K (Wolf, ФРН) показало наступні переваги: не потребує техобслуговуванні, штампована продукція не забруднюється, термін експлуатації складає більше 20 років при 24 годин безперервної роботи.

Підшипниковий вузол револьверної головки для токарних автоматів з ЧПУ з ZX-100K

Де працює: Вкладиш підшипника працює в підшипниковому вузлі револьверної головки токарного верстата-автомата з ЧПУ. Для точної роботи верстата неприпустимий зазор в підшипниковому вузлі.
В чому проблема? Традиційний матеріал був дорогим і вимагав значного пускового зусилля.
Рішення проблеми Вкладиш підшипника підшипника з ZX-100K, який працює без зазорів.
Строк експлуатації: Вкладиш підшипника з ZX-100K застосовується більш 10 років. Також, з відмінним результатом працюють напрямні ковзання, шестерні і маткові гайки з ZX-100K (Wolf, ФРН)
Переваги Зниження ціни і збільшення терміну експлуатації

Заміна фторопласта і бронзонаполненого PTFE для напрямних ковзання обробних центрів і токарних верстатів з ЧПУ

Де працює: Раніше використовувалися направляючі ковзання з епоксидної смоли, по яких переміщається супорт горизонтально-розточувального верстата.
В чому проблема? Високі витрати, робота ривками, велика ступінь зносу і малий термін експлуатації, погані антизадирні здатність і вібростійкість (колишній матеріал тріскається як скло)
Рішення проблеми Напрямні ковзання з епоксидної смоли замінені деталями з ZX-100K, які клеяться на наявну станину
Строк експлуатації: Раніше використовувані напрямні ковзання через 2 місяці експлуатації проявляли сильні ривки при роботі і тому замінялися.
Переваги З напрямними з ZX-100K (Wolf, ФРН) досягнутий термін експлуатації в 3 роки при роботі повністю без ривків.

Напрямні ковзання шліфувальних верстатів з ZX-100K

Де працює: Напрямні шліфувальних верстатів раніше виготовляли з антифрикційної бронзи.
В чому проблема? Забруднення абразивними частинками призводить до зносу поверхні і утворення задирів. Мастило сприяє налипанню твердих частинок на поверхню ковзання.
Рішення проблеми Пластик ZX-100K не потребує змащення, що усуває проблему з налипанням абразиву. Низький коефіцієнт тертя сприяє плавному ковзанню по напрямних без ривків і задирів.
Строк експлуатації: Збільшення терміну служби напрямних. Після склеювання напрямні не вимагають обробки й змащення.

Різьбові гайки для хрестового столу з ZX-100K

Де працює: Гайки з різьбленням застосовуються в приводі хрестового столу з системою позиціонування XY. Раніше використовувалася гайка з фторопласту. Гайка переміщається на відстані 25 мм по валу з різьбленням. Вал відшліфований і загартований до 60HRC і приводиться в рух кроковим двигуном.
Навантаження: Fa = 30 H, n = 790 об&8260;хв.
В чому проблема? Необхідно забезпечити роботу всуху без руху з ривками і високу точність позиціонування. Через крокового приводу потрібно демпфірування при зупинці.
Рішення проблеми Гайку з фторопласту замінюють на укорочену різьбову гайку TR 12×3 з ZX-100K.
Строк експлуатації: Термін служби складає мінімум 2  року.
Переваги На відміну від кульового планетарного шпинделя, сполучення трапеціидальної гвинтовиї осі і гайки з ZX-100K забезпечує чудове демпфірування. Гайка з ZX-100K забезпечує високу точність позиціонування.

Заміна фторопласта і бронзонаполненого PTFE для напрямних ковзання обробних центрів і токарних верстатів з ЧПУ

Де працює: Фторопласт застосовується для виготовлення напрямних ковзання, по яких переміщається супорт обробного центру, а матеріалом для направляючої ковзання токарних верстатів з ЧПУ раніше служив бронзонаполненний фторопласт (PTFE).
В чому проблема? Через пластичну деформацію фторопласту виникають: неточне позиціонування, недостатнє демпфірування коливань, погане клейове з'єднання, велика сила тертя, високий ступінь зносу, а тому малий термін експлуатації і низька антизадирна здатність.
Рішення проблеми Замість фторопласта і бронзонаполненного PTFE були встановлені направляючі ковзання з ZX-100K, які клеяться на станини
Строк експлуатації: Раніше використовувані напрямні ковзання працювали максимум 1,5 року. З напрямними з ZX-100K досягнутий термін експлуатації для обробного центру в 4 року, а для токарного верстата з ЧПУ - 7  років при істотно більш високої точності і меншою силою тертя.
Переваги Високі точність позиціонування і ступінь демпфірування коливань, міцне клейове з'єднання, мала сила тертя, внаслідок чого менші витрати на енергію, менший знос, більш тривалий термін експлуатації і висока антизадирна здатність при відсутності змащення

Напрямні ковзання в металообробних верстатах

Де працює: Напрямні ковзання, які виготовляють з бронзо­напов­неного PTFE, використовується в горизонтально-обробних центрах. Вводиться конструктивний елемент - напрямна вертикального вала (осі) і горизонтальна напрямна системи подачі палет.
Навантаження: Швидкість ковзання становить приблизно від 15 до 20 м⁄мин. Питомий тиск - близько 0,1 Н⁄мм². Станки работают при комнатной температуре.
В чому проблема? Ступінь зносу бронзо­наповне­ного PTFE занадто висока, тому потрібно матеріал з підвищеною зносостійкістю і малим коефіцієнтом тертя. Матеріал накладок повинен монтуватися склеюванням.
Рішення проблеми Замість PTFE з бронзою наклеюються накладки з ZX-100К на напрямні ковзання.
Строк експлуатації: З 1999 року наділки з ZX-100K застосовуються серійно.
Переваги Завдяки міцності, низькому тертю по сталі і легкості установки накладки і надылки з ZX-100K замінюють деталі з PTFE з бронзою. Накладки з ZX-100K зменшують знос і збільшують термін служби деталей верстата.

Втулки з канавками в машинах для перемотування рулонів з ZX-100K

Де працює: Підшипник використовується в машинах для перемотування рулонів для паперової промисловості. Він служить опорою для пиноли, яка підтримує намотуваний рулон паперу. Рулони паперу мають діаметр в 2 м, а вал має довжину в 3 м. Раніше підшипник виготовлявся з бронзи.
В чому проблема? При використанні бронзових підшипників, які змащуються твердим мастильним матеріалом, виникають проблеми з точністю. Необхідний матеріал, який би забезпечив більш високу точність. Також потрібно забезпечити низький початковий пусковий момент.
Рішення проблеми Був використаний вкладиш підшипника з ZX-100K з нарізаними канавками для nbsp; зменшення тертя зчеплення і тертя ковзання. Втулка виробляється з допуском при виготовленні в 0,02÷0,03 мм, маючи зовнішній діаметр в 185 мм, внутрішній діаметр в 165 мм і довжину в 80 мм. Зазор в підшипнику становить 0,05 мм.
Строк експлуатації: Вкладиші підшипника успішно застосовуються з 1992 року.
Переваги Зниження ціни на 70%, поліпшена точність, робота насухо, відсутність високого початкового пускового моменту.

Косозубая шестерня для перемотувального-різального верстата ZX-100K

Де працює: Косозубі шестерні служать для приводу головного ходового гвинта надпотужних перемотувального-різальних верстатів і машин для перемотування рулонів.
Навантаження: Передана потужність становить 38 кВт. Діапазон частоти обертання від 1050 об/хв до 3000 об/хв. Передатне число становить 2,33. Температура навколишнього середовища 25°С.
Рішення проблеми Шестерня з косими торцовими зубами з   ZX-100K з модулем зчеплення 5 мм, з числом зубів 70 мм і шириною 140 мм, не потребує обслуговування завдяки здатності працювати «насухо» без змащення. Застосування пластикової шестерні зменшує величину шуму. Застосовується для верстатів Kampf GmbH.
Переваги Немає необхідності в обслуговуванні, не потребує змащення, зниження шуму.

Антифрикційні накладки по бетону з ZX-100MT

Де працює: Направляючі ковзання служать для управління столом пили, який в процесі розпилу підводить пилки до оброблюваних бетонним елементам.
В чому проблема? Бетонний пил і крихта, охолоджувальні емульсії потрапляють в опорну ділянку. Були потрібні збільшення терміну експлуатації, висока точність, мала сила тертя і більш вигідна ціна.
Рішення проблеми Накладки ковзання з ZX-100MT з насічкою у вигляді хрестоподібних жолобків для видалення пилу володіють необхідними характеристиками. Їх довжина становить 60 мм, ширина - 40 мм и товщина - 20 мм, ширина жолоба - 1,75 мм, глубина жолоба - 4 мм
Переваги Менший знос, не потрібно змащення, скорочення витрат завдяки виробництву облицювання методом лиття під тиском.

Ходова гайка для меблевих верстатів із ZX-100K

Де працює: Ходова гайка застосовується в механізмі підйому столу. Крпус виготовляється з фрезерованной сталевої труби. Стандартний ходовий гвинт виготовляють зі сталі з шерховатая поверхні Ra = 0,8
Навантаження: Постійне навантаження становить 1000 Н при кутової швидкості ходового гвинта n = 23 об/хв. Додатково кожні 180 секунд протягом 120 секунд на гайку впливає осьове зусилля 2000-3000 Н. Потім цикл повторюється. Температура навколишнього середовища від -5°С до +40°С.
В чому проблема? Для ходових гайок потрібен матеріал з низьким ступенем зносу і не потребує обслуговування при експлуатації.
Рішення проблеми Сталеву ходову гайку з трапецеидальной різьбленням TR  28x3 і довжиною 30  мм замінили на гайку з ZX-100K. Гайка працює всуху і не потребує обслуговування.
Строк експлуатації: Гайку з ZX-100K відчували в роботі при надвисокої навантаженні і 100% завантаження устаткування за часом. Весь необхідний термін експлуатації гайка не деформовані, а сліди зносу були відсутні. Серійно гайки застосовуються з 1996 року.
Переваги Простота обслуговування і зменшення вартості

Ходова гайка з трапецеідальною різью для преса з ZX-100K

Де працює: Гайка працює в шпінделі приводі для корпусного преса в деревообробної промисловості. Дві ходові гайки розташовані з зовнішньої сторони балки тиску преса. Вони пересуваються по ходових гвинтів і передають загальне зусилля преса на пресований меблевий корпус.
Навантаження: Зусилля розтягування до 1000 Н, зусилля стиснення до 20 000 Н, швидкість обертання 233 об/хв., тривалість робочого циклу 80 %.
В чому проблема? Бронзова гайка потребує обслуговування. Необхідно замінити бронзу на на матеріал, який змащують при монтажі один раз, який не потребує обслуговування і експлуатується мінімум 6  років.
Рішення проблеми Ходова гайка з трапецеїдальною різью з ZX-100 TR 40x12 і довжиною 85TR мм задовольнила вимоги. На втулці з пластика нарізається зовнішня різьба МTRnbsp;59х1,5 мм, вона вкручується в сталевий корпус і приклеюється.
Строк експлуатації: З 1995 року ходові гайки застосовуються серійно.
Переваги ZX-100K замінює дорогу бронзову гайку на гайку, яка не потребує обслуговування і змащування.

Очищаючий скребок для нанесення клею

Де працює: Очищаючий скребок для нанесення клею сприяє герметизації ємності з клеєм на машинах нанесення клею. Очищаючі скребки встановлені на кінцях вала клеєнаносних вальців.
В чому проблема? Очищаючі скребки повинні мати підвищені зносостійкість, антифрикційні і антиадгезійні властивості. Висохлий і затверділий клей повинен легко зніматися з скребків, не завдаючи їм пошкоджень.
Рішення проблеми Для цих цілей успішно застосовуються очищаючі скребки з ZX-100K, які є антиадгезійними, зносостійкими, зберігають постійні розміри, працюють без затримок і проявляють високу стійкість до дії хімікатів.
Переваги Збільшений довгий термін експлуатації,   більш широкий спектр застосування,   легке і надійне очищення від клею.

Валик для машин нанесення клею з ZX-100K

Де працює: Як матеріал валика для машин нанесення клею використовувався поліамід.
В чому проблема? Матеріал, вживаний для виготовлення валика, повинен мати дуже високу точність розмірів, стабільність розмірів і анти-прилипанні якості.
Рішення проблеми Точність розміру зазору між валиком і поверхнею, який вкрай важливий для функціонування машини, може бути підвищена заміною полиамидного валика на валик з ZX-100K (Wolf, ФРН), так як поліамід значно змінює розміри при поглинання вологи.
Переваги В даний час, в якості заміни поліаміду використовують ZX-100K. Ці валики мають антиадгезійні властивісті, тобто засохлий клей не прилипає. Мінімальний розмір зазору може бути дуже точно виставлений завдяки точності виготовлення і стабільності розмірів.

вкладиш із Зедекс
ZX-100K Підшипники ковзання котків повинні працювати насухо і бути максимально зносостійкими.
зедекс
ZX-100K Застосовують біметалічний підшипник, що складається з латунного вкладиша і ковзаючих елементів з ZX-100K
гайка
ZX-100K Ходові гайки працюють в горізон­тальному транспортному пристрої паперо­різальної машини

Опорний каток гусениці в роторних екскаваторах із пластику ZX-100K

Де працює: Опорний каток гусениці в відвалоутворювачах надає руху і направляє гусеницю. Каток розташований на підшипнику ковзання. Спочатку використовуваний матеріал - бронза
В чому проблема? Бруд, пил і вода потрапляють в опору підшипника в процесі експлуатації. Підшипники ковзання котків повинні працювати насухо і бути максимально зносостійкими. Був потрібен відповідний матеріал в якості заміни бронзових вкладишів з мастилом, так як простій такого обладнання дуже дорогий.
Рішення проблеми Застосування вкладишів ковзання з ZX-100K, які не вимагають мастила, обслуговування, що знижує виробничі і матеріальні витрати.
Строк експлуатації: Під час випробувань, які тривали 17 місяців, тестувався опорний каток гусениці з вполовину укороченим підшипником ковзання. Після закінчення тестів з'ясувалося, що в опору підшипника потрапили бруд і абразивні частки, але не дивлячись на це вкладиш змінного підшипника з ZX-100K не мав ознак зносу і виглядав практично новим.
Переваги Робота насухо, не потрібно обслуговування, знижені витрати на деталі і обслуговування.

Колісна опора в ходовому механізмі роторних екскаваторів ZX-100K

Де працює: На змінному вкладиші розташовується кулачкове колесо приводу ходової частини. Кулачкове колесо приводить в рух гусеничний ланцюг кар'єрного екскаватора. Маса екскаватора лежить на ходової, яка спирається на гусениці за допомогою кулачкового колеса. Це колесо розташовується попереду ходової і переносить приводную потужність електромоторів на гусениці.
Навантаження: Маса екскаватора становить приблизно 13.000 т. Навантаження розподіляється між 16  гусеницями.
В чому проблема? Термін експлуатації при виключенні втрати мастильного матеріалу повинен бути продовжений до 5  років.
Рішення проблеми Застосовують біметалічний підшипник, що складається з латунного вкладиша і ковзаючих елементів з ZX-100K.
Строк експлуатації: Після закінчення 2  років експлуатації при першому демонтажі ознак зносу не виявлено. Немає необхідності в обслуговуванні завдяки роботі насухо. Підшипник змащуються тільки при установці.
Переваги Підшипник змащується тільки під час установки. Весь термін експлуатації підшипниковий вузол працює без змащення.

Ходові гайки для горизонтального транспортного пристрою з ZX-100K

Де працює: Ходові гайки працюють в горизонтальному транспортному пристрої паперорізальної машини, використовуються для переміщення 1000-листная пачки паперу.
Навантаження: навантаження - 8000 Н, кутова швидкість - 540 об/хв, хід - 300 мм, довжина робочего циклу - 20 %
В чому проблема? Ходові гайки з бронзи вимагають великих витрат на обслуговування.
Рішення проблеми Бронзову гайку замінили на ZX-530 з трапецеїдальною різью NR 40х9 і довжиною 65 мм. Високий коефіцієнт корисної дії досягли навіть при високих температурах, коли зробили надріз на одному боці гайки
Переваги Витрати були знижені, т. я. гайка з пластика не вимагала мастила і обслуговування і було зменшено енергоспоживання за рахунок зменшення тертя в різьбовій передачі

вкладиш підшипника Зедекс
ZX-100K Вкладиш підшипника ковзання для спірального класифікатора з ZX-100K
підшипник культиватора
ZX-100K Заміна поліаміду на інженерний пластик ZX-100 знизило абразивний знос

Вкладиш підшипника ковзання для спірального класифікатора з ZX-100K

Де працює: Вкладиш підшипника ковзання виготовляють з поліаміду і використовують в спіральному класифікаторі.
Навантаження: Потужність мотора 5,5 кВт
Спіраль ø 1200 мм
Довжина 6500 мм
Угол нахилу 18°
Частота обертів 4-8 об⁄мин
В чому проблема? Во время эксплуатации происходит контакт подшипника скольжения со смесью воды и песка. Штатный полиамидный вкладыш набухает от воды и деформируется. Песок, попавший внутрь узла трения, приводит к быстрому износу вкладыша.
Рішення проблеми Необхідно замінити поліамід на інженерний пластик ZX-100K для зниження абразивного зносу і підвищення стійкості до вологи.
Строк експлуатації: Термін роботи вкладиша підшипника збільшився з 1 тижня до 6 місяців.
Переваги Малий знос, тривала експлуатація.

Втулка підшипника ковзання в культиваторі з ZX-100K

Де працює: Втулка підйомного механізму культиватора з поліаміду мала низький термін служби.
В чому проблема? Матеріал піддається ударам, вібрацій, а також абразивного зносу під впливом піску і пилових частинок. Поліамід не міг так довго протистояти цим умовам і руйнувався.
Рішення проблеми Заміна поліаміду на інженерний пластик ZX-100 знизило абразивний знос і підвищило стійкість до механічних впливів.
Переваги Менше зносу - довше термін служби.

опірный ролик
ZX-100K Напрямні ролики забезпечують премещенія осьової направляючої сміттєзбиральних машин
опорні ролики
ZX-100K Опорні ролики стріли з ZX-100, які на змінюють свою геометрію.
ковзана стрілы крана
ZX-100K Вимоги до напрямних: робота насухо, малий знос, відсутність пошкодження лакованої поверхні

Напрямні ролики в сміттєзбиральних машинах із ZX-100K

Де працює: Напрямні ролики забезпечують премещенія осьової направляючої сміттєзбиральних машин, коли машина піднімає сміттєвий контейнер і завантажує вміст контейнера в кузов.
В чому проблема? На підйомний механізм і підшипники в вузлі переміщення впливають як механічні навантаження: коливання, вібрація і поштовхи, так і навколишнє середовище: вода, бруд, ультрафіолетове сонячне випромінювання. Матеріал повинен бути стійким до таких впливів, щоб зберегти свої механічні властивості.
Рішення проблеми Напрямні ролики виготовили з інженерного пластика ZX-100. Це підвищило безпеку механізму завантаження, тому що не відбувається деформації і зносу роликів і підвищується термін експлуатації всього механізму.
Строк експлуатації: У що спостерігається проміжку часу з 1994 по 2011 рік ролики продемонстрували надійність в реальних умовах експлуатації в направляющем механізмі машин з прибирання сміття.
Переваги Забезпечується безвідмовна і точна робота завдяки відсутності зносу

Опорні ролики телескопічної стріли з ZX-100K

Де працює: По напрямних роликах висувається телескопічна стріла мобільної робочої платформи. Стріла висувається на максимальну робочу висоту в 50 м. Ролики з литого поліаміду були напресовані на підшипники кочення.
Навантаження: Максимальна навантаження з запасом міцності з безпеки становить 200 кг при максимальній робочій висоті і бічним зміщенням в 17nbsp; м. Рабочии температури платформи - від -10°С до +40°С.
В чому проблема? Поліамід PA6G має високу ступінь поглинання вологи - 5-3%. Поглинання вологи змінює розміри роликів і послаблює посадку на підшипник. Ролики з поліаміду розбухають від вологи, втрачають розмір.
Рішення проблеми Зараз використовують опорні катки з ZZX-100, які на змінюють свою геометрію. Коефіцієнт погложенія волога у ZX-100 - 0,3%, що в десять разів менше, ніж у поліаміду.
Строк експлуатації:
Переваги Збільшення терміну експлуатації та усунення проблем з «розбуханням» випливає з малої гігроскопічності (0,3%) і стійкості до зношування ZX-100

Направляюча ковзання для стріли крана з ZX-100K

Де працює: Потрібно матеріал підшипника для опори телескопічної стріли крана. Змінна напрямна знаходиться в трубі прямокутного перетину, яка направляє стрілу.
Навантаження:
В чому проблема? Лаковане поворотна поверхня вильоту повинна ковзати і не пошкоджуватися від тертя. На підшипник ковзання діють прямі сонячні промені і погодні умови. Напрямні відчувають матеріалу кромки тиск під час роботи стріли, поштовхи і вібрації при русі крана. Вимоги до напрямних: робота насухо, малий знос, відсутність пошкодження лакованої поверхні, малі допуски по товщині в стані поставки і сталість розмірів під час експлуатації.
Рішення проблеми Застосовуються плоскі напрямні з ZX-100K, додатково виліт покрили модифікованим лаком.
Переваги При жорсткій навантаженні немає проблем з висуванням телескопічної стріли по напрямних з ZX-100K. Лакове покриття зберігає свою цілісність. навколишнє середовище не впливає на роботу стріли і вузол ковзання працює всуху.

Телефон для консультацій та заказу
з 9-00 до 22-00
Ольга Василівна 
киевстар +38(067)404-83-53
lifecell +38(093)137-127-9
Instagram FB Tg WhApp Skype Viber